Acra 2400HSR Series
| Machine Operation: | Semi-automatic |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Recip |
| Grinding Length: | 40.000" 1016.000mm |
|---|---|
| Grinding Length Opt: | 80.000" 2032.000mm |
| Grinding Width: | 24.000" 609.600mm |
| Table Length Dimension: | 40.000" 1016.000mm |
| Table Width Dimension: | 24.000" 609.600mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 45.000" 1143.000mm |
|---|---|
| Cross: | 26.000" 660.400mm |
IS THIS YOUR COMPANY?