Guindy 11-11
| Machine Operation: | Manual |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Recip |
| Grinding Length: | 21.650" 550.000mm |
|---|---|
| Grinding Depth: | 7.280" 185.000mm |
| Grinding Width: | 14.760" 375.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 21.650" 550.000mm |
|---|---|
| Cross: | 14.760" 375.000mm |
| Vertical: | 7.280" 185.000mm |
IS THIS YOUR COMPANY?