Guindy 11-01
| Machine Operation: | CNC |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Recip |
| CNC Model: | GMT |
| Grinding Length: | 27.560" 700.000mm |
|---|---|
| Grinding Depth: | 14.760" 375.000mm |
| Grinding Width: | 13.780" 350.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 27.560" 700.000mm |
|---|---|
| Cross: | 11.810" 300.000mm |
| Vertical: | 14.760" 375.000mm |
IS THIS YOUR COMPANY?