Guindy 11-22
| Machine Operation: | Semi-automatic |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Recip |
| Grinding Length: | 62.990" 1600.000mm |
|---|---|
| Grinding Depth: | 15.750" 400.000mm |
| Grinding Width: | 23.620" 600.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 62.990" 1600.000mm |
|---|---|
| Cross: | 23.620" 600.000mm |
| Vertical: | 15.750" 400.000mm |
IS THIS YOUR COMPANY?