IZK KN-302B
| Machine Operation: | CNC |
|---|---|
| Grinder Type: | Cylindrical-ID |
| CNC Model: | Fanuc |
| Grinding Depth: | 4.720" 120.000mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 0.790" 20.000mm |
| ID Min Grinding Diameter(s): | 0.200" 5.000mm |
| ID Max Grinding Diameter(s): | 0.790" 20.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
||||||
| Workhead: |
|
| Longitudinal: | 4.720" 120.000mm |
|---|
IS THIS YOUR COMPANY?