Lodi RTR 300
| Machine Operation: | Manual |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Rotary |
| Grinding Length: | 12.000" 304.800mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 12.000" 304.800mm |
| Table Length Dimension: | 12.000" 304.800mm |
| Table Width Dimension: | 12.000" 304.800mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||
|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
||||
| Workhead: |
|
| Longitudinal: | 12.000" 304.800mm |
|---|---|
| Cross: | 12.000" 304.800mm |
| Vertical: | 10.000" 254.000mm |
IS THIS YOUR COMPANY?