Komatsu NTC CLG-1BN
| Machine Operation: | CNC |
|---|---|
| Grinder Type: | Centerless |
| CNC Model: | Fanuc |
| Grinding Length: | 5.910" 150.000mm |
|---|---|
| Grinding Length Opt: | 7.870" 200.000mm |
| Grinding Width: | 150.000" 3810.000mm |
| Grinding Width Opt: | 8.070" 205.000mm |
| OD Min Grinding Diameter(s): | 0.060" 1.500mm |
| OD Max Grinding Diameter(s): | 1.970" 50.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
||||||||||||
| Regulating Wheel: |
|
IS THIS YOUR COMPANY?