Komatsu NTC CLG-3BN(L)
| Machine Operation: | CNC |
|---|---|
| Grinder Type: | Centerless |
| CNC Model: | Fanuc |
| Grinding Length: | 11.810" 300.000mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 12.010" 305.000mm |
| OD Min Grinding Diameter(s): | 0.060" 1.500mm |
| OD Max Grinding Diameter(s): | 3.540" 90.000mm |
| OD Max Grinding Diameter(s) Opt: | 6.890" 175.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
||||||
| Regulating Wheel: |
|
IS THIS YOUR COMPANY?