Acra 1020HS-MANUAL
| Machine Operation: | Manual |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Recip |
| Grinding Length: | 20.000" 508.000mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 10.000" 254.000mm |
| Table Length Dimension: | 20.000" 508.000mm |
| Table Width Dimension: | 10.000" 254.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 22.000" 558.800mm |
|---|---|
| Cross: | 10.750" 273.050mm |
IS THIS YOUR COMPANY?