Acra 1224HS
| Machine Operation: | Semi-automatic |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Recip |
| Grinding Length: | 27.000" 685.800mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 12.000" 304.800mm |
| Table Length Dimension: | 24.000" 609.600mm |
| Table Width Dimension: | 12.000" 304.800mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 27.000" 685.800mm |
|---|---|
| Cross: | 13.000" 330.200mm |
IS THIS YOUR COMPANY?