Clausing CSG 3A1236
| Machine Operation: | Semi-automatic |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Recip |
| Grinding Length: | 36.000" 914.400mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 13.000" 330.200mm |
| Table Length Dimension: | 36.000" 914.400mm |
| Table Width Dimension: | 12.000" 304.800mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 37.750" 958.850mm |
|---|---|
| Cross: | 13.750" 349.250mm |
IS THIS YOUR COMPANY?