Danobat RTM-6000-AUTO
| Machine Operation: | Semi-automatic |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Recip |
| Grinding Length: | 236.220" 6000.000mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 27.560" 700.000mm |
| Grinding Width Opt: | 35.430" 900.000mm |
| Table Length Dimension: | 236.220" 6000.000mm |
| Table Width Dimension: | 21.650" 550.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 236.220" 6000.000mm |
|---|---|
| Cross: | 23.620" 600.000mm |
| Vertical: | 23.620" 600.000mm |
IS THIS YOUR COMPANY?