Danobat RU-CNC
| Machine Operation: | CNC |
|---|---|
| Grinder Type: | Cylindrical-OD |
| CNC Model: | Sinumerik |
| Grinding Length: | 80.000" 2000.000mm |
|---|---|
| Grinding Length Opt: | 200.000" 5000.000mm |
| OD Max Grinding Diameter(s): | 19.690" 500.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
||||||||
| Workhead: |
|
| Longitudinal: | 80.000" 2032.000mm |
|---|---|
| Cross: | 17.720" 450.000mm |
IS THIS YOUR COMPANY?