Danobat RT-600-CF
| Machine Operation: | CNC |
|---|---|
| Grinder Type: | Creep Feed, Profile |
| CNC Model: | Siemens |
| Grinding Length: | 24.000" 600.000mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 12.000" 300.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 30.800" 782.320mm |
|---|---|
| Cross: | 12.000" 300.000mm |
| Vertical: | 16.140" 410.000mm |
IS THIS YOUR COMPANY?