Danobat R1-100-U-CNC
| Machine Operation: | CNC |
|---|---|
| Grinder Type: | Cylindrical-OD |
| CNC Model: | Sinumerik 810 |
| CNC Model Opt: | Marposs E9034 |
| Grinding Length: | 41.040" 1026.000mm |
|---|---|
| OD Max Grinding Diameter(s): | 12.010" 305.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 57.320" 1455.930mm |
|---|---|
| Cross: | 15.400" 385.000mm |
IS THIS YOUR COMPANY?