Kehren RS 15
| Machine Operation: | CNC |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Rotary |
| Grinding Length: | 59.060" 1500.000mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 59.060" 1500.000mm |
| OD Max Grinding Diameter(s): | 59.060" 1500.000mm |
| Table Length Dimension: | 59.060" 1500.000mm |
| Table Width Dimension: | 59.060" 1500.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||
|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 59.060" 1500.000mm |
|---|---|
| Cross: | 59.060" 1500.000mm |
| Vertical: | 29.530" 750.000mm |
IS THIS YOUR COMPANY?