Lodi T 160-60
| Machine Operation: | Manual |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Recip |
| Grinding Length: | 63.000" 1600.200mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 23.620" 600.000mm |
| Table Length Dimension: | 63.000" 1600.200mm |
| Table Width Dimension: | 25.500" 647.700mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 62.990" 1600.000mm |
|---|---|
| Cross: | 23.620" 600.000mm |
| Vertical: | 24.000" 609.600mm |
IS THIS YOUR COMPANY?