Lodi TVP 250-100
| Machine Operation: | Manual |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Recip |
| Grinding Length: | 98.000" 2489.200mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 40.000" 1016.000mm |
| Table Length Dimension: | 98.000" 2489.200mm |
| Table Width Dimension: | 40.000" 1016.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||
|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 106.000" 2692.400mm |
|---|---|
| Cross: | 40.000" 1016.000mm |
| Vertical: | 20.000" 508.000mm |
IS THIS YOUR COMPANY?