Lodi TVP 350-100
| Machine Operation: | Manual |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Recip |
| Grinding Length: | 136.000" 3454.400mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 40.000" 1016.000mm |
| Table Length Dimension: | 136.000" 3454.400mm |
| Table Width Dimension: | 40.000" 1016.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||
|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 145.000" 3683.000mm |
|---|---|
| Cross: | 40.000" 1016.000mm |
| Vertical: | 24.000" 609.600mm |
IS THIS YOUR COMPANY?