Lodi T 250-80
| Machine Operation: | Manual |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Recip |
| Grinding Length: | 98.430" 2500.000mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 31.500" 800.100mm |
| Table Length Dimension: | 98.000" 2489.200mm |
| Table Width Dimension: | 31.500" 800.100mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 106.000" 2692.400mm |
|---|---|
| Cross: | 31.500" 800.100mm |
| Vertical: | 24.000" 609.600mm |
IS THIS YOUR COMPANY?