Komatsu NTC NTGUHC28(60-125)
| Machine Operation: | CNC |
|---|---|
| Grinder Type: | Cam Grinder |
| CNC Model: | Fanuc |
| Grinding Length: | 23.620" 600.000mm |
|---|---|
| Grinding Length Opt: | 49.210" 1250.000mm |
| Grinding Width: | 1.260" 32.000mm |
| OD Max Grinding Diameter(s): | 10.980" 279.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
||||||||||||
| Workhead: |
|
| Longitudinal: | 23.620" 600.000mm |
|---|---|
| Cross: | 10.980" 279.000mm |
IS THIS YOUR COMPANY?