Komatsu NTC NTG-DT(DC)5
| Machine Operation: | CNC |
|---|---|
| Grinder Type: | Disc Grinder |
| CNC Model: | Fanuc |
| Grinding Length: | 2.760" 70.000mm |
|---|---|
| Grinding Length Opt: | 3.940" 100.000mm |
| Grinding Width: | 5.120" 130.000mm |
| Grinding Width Opt: | 4.720" 120.000mm |
| OD Max Grinding Diameter(s): | 2.760" 70.000mm |
| OD Max Grinding Diameter(s) Opt: | 3.940" 100.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||
|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
IS THIS YOUR COMPANY?