Komatsu NTC CLG-5BN(L)
| Machine Operation: | CNC |
|---|---|
| Grinder Type: | Centerless |
| CNC Model: | Fanuc |
| Grinding Length: | 19.690" 500.000mm |
|---|---|
| Grinding Length Opt: | 23.620" 600.000mm |
| Grinding Width: | 20.080" 510.000mm |
| Grinding Width Opt: | 24.020" 610.000mm |
| OD Min Grinding Diameter(s): | 0.060" 1.500mm |
| OD Max Grinding Diameter(s): | 4.720" 120.000mm |
| OD Max Grinding Diameter(s) Opt: | 6.890" 175.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
||||||||||||
| Regulating Wheel: |
|
IS THIS YOUR COMPANY?