Perfect Machine PFG-60100AH
| Machine Operation: | Manual |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Recip |
| Grinding Length: | 41.340" 1050.000mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 23.620" 600.000mm |
| Table Length Dimension: | 41.340" 1050.000mm |
| Table Width Dimension: | 23.620" 600.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 45.280" 1150.000mm |
|---|---|
| Cross: | 22.050" 560.000mm |
IS THIS YOUR COMPANY?