Perfect Machine PFG-60150AHR
| Machine Operation: | Semi-automatic |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Recip |
| Grinding Length: | 61.020" 1550.000mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 23.620" 600.000mm |
| Table Length Dimension: | 61.020" 1550.000mm |
| Table Width Dimension: | 23.620" 600.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 64.960" 1650.000mm |
|---|---|
| Cross: | 25.980" 660.000mm |
IS THIS YOUR COMPANY?