Perfect Machine PFG-4080AH
| Machine Operation: | Manual |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Recip |
| Grinding Length: | 31.500" 800.000mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 15.750" 400.000mm |
| Table Length Dimension: | 31.500" 800.000mm |
| Table Width Dimension: | 15.750" 400.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 31.500" 800.000mm |
|---|---|
| Cross: | 17.720" 450.000mm |
| Resolution: | 0.000000" 0.010000mm |
|---|
IS THIS YOUR COMPANY?