Perfect Machine PFG-80100AHR
| Machine Operation: | Semi-automatic |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Recip |
| Grinding Length: | 39.370" 1000.000mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 31.500" 800.000mm |
| Table Length Dimension: | 39.370" 1000.000mm |
| Table Width Dimension: | 31.500" 800.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 43.310" 1100.000mm |
|---|---|
| Cross: | 33.470" 850.000mm |
IS THIS YOUR COMPANY?