WMW RG 1600
| Machine Operation: | Manual |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Rotary |
| Grinding Length: | 40.000" 1016.000mm |
|---|---|
| OD Max Grinding Diameter(s): | 63.000" 1600.200mm |
| Table Length Dimension: | 63.000" 1600.200mm |
| Table Width Dimension: | 63.000" 1600.200mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
||||||
| Workhead: |
|
| Longitudinal: | 63.000" 1600.200mm |
|---|---|
| Cross: | 63.000" 1600.200mm |
| Vertical: | 40.000" 1016.000mm |
IS THIS YOUR COMPANY?