WMW RGC 1950
| Machine Operation: | CNC |
|---|---|
| Grinder Type: | Roll Grinder |
| CNC Model: | Heidenhain |
| Grinding Length: | 160.000" 4064.000mm |
|---|---|
| Grinding Length Opt: | 390.000" 9906.000mm |
| OD Max Grinding Diameter(s): | 77.000" 1955.800mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||
|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 160.000" 4064.000mm |
|---|---|
| Cross: | 77.000" 1955.800mm |
IS THIS YOUR COMPANY?