Acra 618ASG
| Machine Operation: | Manual |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Recip |
| Grinding Length: | 19.000" 482.600mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 7.000" 177.800mm |
| Table Length Dimension: | 18.000" 457.200mm |
| Table Width Dimension: | 6.000" 152.400mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 19.000" 482.600mm |
|---|---|
| Cross: | 7.000" 177.800mm |
IS THIS YOUR COMPANY?