Acra 2000HSR Series
| Machine Operation: | Semi-automatic |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Recip |
| Grinding Length: | 40.000" 1016.000mm |
|---|---|
| Grinding Length Opt: | 80.000" 2032.000mm |
| Grinding Width: | 20.000" 508.000mm |
| Table Length Dimension: | 40.000" 1016.000mm |
| Table Width Dimension: | 20.000" 508.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 48.000" 1219.200mm |
|---|---|
| Cross: | 22.000" 558.800mm |
IS THIS YOUR COMPANY?