Acra 3200HSR Series
| Machine Operation: | Semi-automatic |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Recip |
| Grinding Length: | 60.000" 1524.000mm |
|---|---|
| Grinding Length Opt: | 120.000" 3048.000mm |
| Grinding Width: | 32.000" 812.800mm |
| Grinding Width Opt: | 32.000" 812.800mm |
| Table Length Dimension: | 60.000" 1524.000mm |
| Table Width Dimension: | 32.000" 812.800mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 63.000" 1600.200mm |
|---|---|
| Cross: | 32.000" 812.800mm |
IS THIS YOUR COMPANY?