Chevalier Machinery, Inc. FSG-60120DC+VH
| Machine Operation: | CNC |
|---|---|
| CNC Model: | SMART iControl |
| Grinding Length: | 118.110" 3000.000mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 59.060" 1500.000mm |
| Table Length Dimension: | 118.110" 3000.000mm |
| Table Width Dimension: | 59.060" 1500.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
||||||
| Workhead: |
|
| Longitudinal: | 125.980" 3200.000mm |
|---|---|
| Cross: | 66.930" 1700.000mm |
IS THIS YOUR COMPANY?