Clausing CSG 3A1632
| Machine Operation: | Semi-automatic |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Recip |
| Grinding Length: | 32.000" 812.800mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 16.000" 406.400mm |
| Table Length Dimension: | 32.000" 812.800mm |
| Table Width Dimension: | 16.000" 406.400mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 35.000" 889.000mm |
|---|---|
| Cross: | 17.000" 431.800mm |
IS THIS YOUR COMPANY?