Danobat RPH-E
| Machine Operation: | Semi-automatic |
|---|---|
| Grinder Type: | Cylindrical-OD |
| Grinding Length: | 64.000" 1600.000mm |
|---|---|
| Grinding Length Opt: | 100.000" 2500.000mm |
| OD Max Grinding Diameter(s): | 13.700" 348.000mm |
| OD Max Grinding Diameter(s) Opt: | 17.640" 448.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
||||||||||||
| Workhead: |
|
| Longitudinal: | 64.000" 1625.600mm |
|---|---|
| Cross: | 7.870" 200.000mm |
IS THIS YOUR COMPANY?