Kehren D 10
| Machine Operation: | CNC |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Rotary |
| Grinding Length: | 39.370" 1000.000mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 39.370" 1000.000mm |
| OD Max Grinding Diameter(s): | 39.370" 1000.000mm |
| Table Length Dimension: | 39.370" 1000.000mm |
| Table Width Dimension: | 39.370" 1000.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 39.370" 1000.000mm |
|---|---|
| Cross: | 39.370" 1000.000mm |
| Vertical: | 17.720" 450.000mm |
IS THIS YOUR COMPANY?