Lodi T 350-65
| Machine Operation: | Manual |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Recip |
| Grinding Length: | 138.000" 3505.200mm |
|---|---|
| Grinding Depth: | 24.000" 609.600mm |
| Grinding Width: | 25.500" 647.700mm |
| Table Length Dimension: | 138.000" 3505.200mm |
| Table Width Dimension: | 25.500" 647.700mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 145.000" 3683.000mm |
|---|---|
| Cross: | 25.600" 650.240mm |
| Vertical: | 24.000" 609.600mm |
IS THIS YOUR COMPANY?