Lodi RTR 1750
| Machine Operation: | Manual |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Rotary |
| Grinding Length: | 69.000" 1752.600mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 69.000" 1752.600mm |
| Table Length Dimension: | 69.000" 1752.600mm |
| Table Width Dimension: | 69.000" 1752.600mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||
|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
||||
| Workhead: |
|
| Longitudinal: | 69.000" 1752.600mm |
|---|---|
| Cross: | 69.000" 1752.600mm |
| Vertical: | 24.000" 609.600mm |
IS THIS YOUR COMPANY?