Reinecker-Kopp PS/3 CNC
| Machine Operation: | CNC |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Rotary |
| CNC Model: | Siemens 840D |
| Grinding Length: | 11.810" 300.000mm |
|---|---|
| Grinding Depth: | 7.870" 200.000mm |
| Grinding Width: | 11.810" 300.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
||||||
| Workhead: |
|
| Longitudinal: | 20.870" 530.000mm |
|---|---|
| Cross: | 8.660" 220.000mm |
IS THIS YOUR COMPANY?