TOYO T-11N-59
| Machine Operation: | CNC |
|---|---|
| Grinder Type: | Cylindrical-ID |
| CNC Model: | Toyomatic |
| Grinding Depth: | 19.690" 500.000mm |
|---|---|
| ID Min Grinding Diameter(s): | 0.240" 6.000mm |
| ID Max Grinding Diameter(s): | 2.760" 70.000mm |
| ID Max Grinding Diameter(s) Opt: | 3.940" 100.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 19.690" 500.000mm |
|---|---|
| Cross: | 1.180" 30.000mm |
IS THIS YOUR COMPANY?