TOYO T-11S
| Machine Operation: | CNC |
|---|---|
| Grinder Type: | Cylindrical-ID |
| CNC Model: | Toyomatic |
| Grinding Depth: | 1.020" 26.000mm |
|---|---|
| ID Min Grinding Diameter(s): | 0.240" 6.000mm |
| ID Max Grinding Diameter(s): | 1.580" 40.000mm |
| ID Max Grinding Diameter(s) Opt: | 2.440" 62.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||
|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Cross: | 0.980" 25.000mm |
|---|
IS THIS YOUR COMPANY?