Campbell Grinder Company 930
| Machine Operation: | CNC |
|---|---|
| Grinder Type: | Special Purpose |
| CNC Model: | Fanuc 15MB |
| CNC Model Opt: | Other Fanuc |
| Grinding Length: | 30.000" 762.000mm |
|---|---|
| Grinding Depth: | 24.000" 609.600mm |
| Grinding Width: | 24.000" 609.600mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 30.000" 762.000mm |
|---|---|
| Cross: | 24.000" 609.600mm |
| Vertical: | 24.000" 609.600mm |
IS THIS YOUR COMPANY?