Danobat RTL-1600-AUTO
| Machine Operation: | Semi-automatic |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Recip |
| Grinding Length: | 64.000" 1600.000mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 22.000" 550.000mm |
| Grinding Width Opt: | 30.000" 750.000mm |
| Table Length Dimension: | 62.990" 1600.000mm |
| Table Width Dimension: | 23.620" 600.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 61.970" 1574.000mm |
|---|---|
| Cross: | 30.000" 750.000mm |
| Vertical: | 17.720" 450.000mm |
IS THIS YOUR COMPANY?