Danobat RT-1600-CF
| Machine Operation: | CNC |
|---|---|
| Grinder Type: | Creep Feed, Profile |
| CNC Model: | Siemens |
| Grinding Length: | 64.000" 1600.000mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 16.000" 400.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 76.000" 1930.400mm |
|---|---|
| Cross: | 16.000" 400.000mm |
| Vertical: | 18.500" 470.000mm |
IS THIS YOUR COMPANY?