Danobat RTM-2500-CNC
| Machine Operation: | CNC |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Recip |
| CNC Model: | Sinumerik |
| Grinding Length: | 100.000" 2500.000mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 28.000" 700.000mm |
| Grinding Width Opt: | 36.000" 900.000mm |
| Table Length Dimension: | 98.430" 2500.000mm |
| Table Width Dimension: | 19.690" 500.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 98.430" 2500.000mm |
|---|---|
| Cross: | 22.000" 550.000mm |
| Vertical: | 23.620" 600.000mm |
IS THIS YOUR COMPANY?