Danobat RTH-6000-CNC
| Machine Operation: | CNC |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Recip |
| Grinding Length: | 240.000" 6000.000mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 44.000" 1100.000mm |
| Table Length Dimension: | 236.220" 6000.000mm |
| Table Width Dimension: | 39.370" 1000.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 240.000" 6096.000mm |
|---|---|
| Cross: | 39.370" 1000.000mm |
| Vertical: | 39.370" 1000.000mm |
IS THIS YOUR COMPANY?