IZK KN-312(A,B)
| Machine Operation: | CNC |
|---|---|
| Grinder Type: | Cylindrical-OD |
| CNC Model: | Fanuc |
| Grinding Length: | 5.320" 135.000mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 1.970" 50.000mm |
| OD Min Grinding Diameter(s): | 0.390" 10.000mm |
| OD Max Grinding Diameter(s): | 3.940" 100.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
||||||||
| Workhead: |
|
| Longitudinal: | 5.320" 135.000mm |
|---|---|
| Cross: | 2.760" 70.000mm |
IS THIS YOUR COMPANY?