IZK KN-202(A,B,C)
| Machine Operation: | CNC |
|---|---|
| Grinder Type: | Cylindrical-ID |
| CNC Model: | Fanuc |
| Grinding Depth: | 3.940" 100.000mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 0.980" 25.000mm |
| ID Min Grinding Diameter(s): | 0.200" 5.000mm |
| ID Max Grinding Diameter(s): | 1.580" 40.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||
|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 3.940" 100.000mm |
|---|---|
| Cross: | 3.150" 80.000mm |
IS THIS YOUR COMPANY?