IZK KN-113A
| Machine Operation: | CNC |
|---|---|
| Grinder Type: | Cylindrical-ID |
| CNC Model: | Fanuc |
| Grinding Length: | 19.690" 500.000mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 1.970" 50.000mm |
| Grinding Width Opt: | 4.720" 120.000mm |
| ID Min Grinding Diameter(s): | 0.200" 5.000mm |
| ID Max Grinding Diameter(s): | 4.330" 110.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||
|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
||||
| Workhead: |
|
| Longitudinal: | 19.690" 500.000mm |
|---|
IS THIS YOUR COMPANY?