Jakobsen 1424
| Machine Operation: | Semi-automatic |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Recip |
| Grinding Length: | 24.000" 600.000mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 16.000" 400.000mm |
| Table Length Dimension: | 24.000" 609.600mm |
| Table Width Dimension: | 14.000" 355.600mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 24.000" 609.600mm |
|---|---|
| Cross: | 16.400" 410.000mm |
| Vertical: | 26.000" 660.400mm |
IS THIS YOUR COMPANY?